KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546112
nr 1354 6112
Carl Östlund
(1885-1973), Sverige
Oljemålning, "Vardag". Signerad, daterad -29. Olja på pannå, 29x46 cm
Carl Östlund, svensk konstnär född 1885, död 1973 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:16:34
16/10 12:53:44